Alperen Sigorta

ALPEREN SİGORTA HUKUKÇUDUR.

Hukukçulara, sigorta hukuku konusunda DANIŞMANLIK hizmeti verebilecek kadar hukuki donanımlıdır. (Yüzlerce kez sigorta şirketlerine ve çok bilen gugukçulara külahlarını ters giydirmiştir..!)

ALPEREN SİGORTA GECE KUŞUDUR!

7/24 hizmet anlayışıyla müşterilerinin her an ona ihtiyacı olabileceğini bilir ve her şartta görevini ifa eder. (Hatta sabaha karşı 04.00 te morali bozuk müşterilerine fıkra hizmeti sunmaktadır..!)

ALPEREN SİGORTA YENİLİKÇİDİR.

Sektörün tüm gelişmelerini yakından takip eder ve anında ayak uydurur. Müşterilerine de gerektiğinde yansıtır. (Ayrıca modayla da yakından ilgilendiğinden müşterilerinin giyim tarzı konusunda öneriler sunar..!)

ALPEREN SİGORTA KAZIKÇIDIR!

Poliçede daima en geniş ve en yüksek teminatları sunarak, poliçe primini yükseltip, müşterilerini kazıklar(!) Hiç kimseye ucuz poliçe satmaz. (Bu anlamda müşteri kaçıran bir enayidir..! ) Ancak bu kimseler daha sonra birer ikişer geri dönerler.) :)

ALPEREN SİGORTA CİN FİKİRLİDİR.

Karşılaşılan sorunun boyut ve niteliğine göre kısa vadede pratik çözümlerle karmaşalara son verir. (Çıkabilecek sorunlar karşısında istidadını ve farkını ortaya koyar. .!)

ALPEREN SİGORTA TAKİPÇİDİR.

Portföyündeki müşterilerin poliçelerini titizlikle takip etmekle yetinmez. İsteyen herkesin farklı şirkette devam eden poliçelerini dahi takibe alır. Trafik takip işlerini de güvenilir bir aracıyla yaptırır. (Yani kısacası sıkı takipçidir..!)

ALPEREN SİGORTA GÜVENİLİRDİR.

Bin bir fırıldağın döndüğü sigorta sektöründe hiçbir şekilde yanlış, yasal, helâl ve ahlâki olmayan yollara bulaşmaz. (Bilmez, sevmez, biraz da enayidir..!

ALPEREN SİGORTA BAĞIMLILIK YAPAR.

Portföyüne giren müşteriler sigortalı kıymetlerini satsa dahi; gördüğü yaklaşım, güler yüz, ilgi, ikram ve hizmet farkı ile ilk fırsatta yeniden, ALPEREN SİGORTA’ nın gizemli ve çekici dünyasına girer. (Ofisimizi akşam bizimle kapatan müşterilerimiz dahi vardır..!)

ALPEREN SİGORTA YAYILMACIDIR.

Sadece İZMİR çukuruyla yetinmeyip başta yakın il ve ilçeler olmak üzere MUĞLA, İSTANBUL, ANKARA, ADANA, SAMSUN, G.ANTEP, MARDİN v.b. illere de poliçe sevkiyatı yapabilmektedir.

© 2014 Alperen Sigorta. Tüm Hakları Saklıdır.